HAKKIMIZDA

 

Vero Puka Home, 24 Yılın deneyimi ile...

Siz ve sevdikleriniz için özel tasarımlarımızla özel günlerinizde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Vero Puka Home ürün ve hizmet kalitesini birlikte ele alıp, siz değerli müşterilerimize, asla vazgeçmeyeceğimiz değerlerimizden ödün vermeden, dürüst, istikrarlı ve tutarlı hizmet anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Vero Puka Tekstilde Mutluluk Tasarım sloganıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru çözümleri üreten saygılı ve dinamik personel yapımız ve her gün biraz daha genişlettiğimiz ürün yelpazemizle sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi hep bir adım daha ileri gitmek için teşvik ediyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte " Müşteri Memnuniyeti " ilkesiyle hareket eden Vero Puka Home e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. pukahome.com, tekstil ve tasarım dünyasının değişimini yakından takip ederek yenilikçi fikirleriyle birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti, güveni ve beğenisini hedef alarak siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Çalışma Prensibimiz

Çalışma arkadaşlarımızla dostluk saygı ve sevginin egemen olduğu bir yapı içerisinde yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli dostlarımıza her zaman en iyinin ulaşması için çıtamız daima yüksek tutuluyor. Bu bağlamda, heyecanlı ve dinamik yapımızla her gün biraz daha gelişiyor sizlerin memnuniyeti için gereken adımları önceden atmaya çalışıyoruz.

Geçmişten gelen tüm tecrübelerimizi, Puka home kalitesiyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenileyerek her daim geleceğe hazırlanıyoruz. Çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız. Vero Puka Home olarak işbirliğimizin güven ve kalitesinin, müşteri memnuniyeti olarak geri döneneceğini bilerek Biz ‘’Tekstil ve Tasarımında Öncü’’ olarak sektördeki diğer dostlarımıza da iyi örnek olma ilkesiyle Devam ediyoruz..


Kolay İade ve Değişim

Vero Puka Home, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iptal ve iade koşulları sayfamıza göz atın.

Güvenli alışveriş

Sitemiz pukahome, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. pukaome.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.

Sitemiz pukaome.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR